Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Eredmények mentés 2019.05.06

„Cserháti Csatangolók” vetélkedője

A III. Cserháti Csatangoló vetélkedő eredményhirdetésére egy izgalmas környezeti nevelési nap keretében került sor Hollókőn 2019. április 27-én, szombaton délelőtt 9 órai kezdettel. Helyszín a Cserhát Natúrpark székhelye, a Pajtakert volt.

Alsó és felső tagozatos kategóriában is az elért pontszámok alapján hirdettek eredményt! A környezeti nevelési napra most a díjazásban, elismerésben részesülő csapatokat várták teljes létszámban! Az alsósok „Vad” csapata (Bárczi Panna Kinga, Juhász Zoltán, Vincze Dávid 3. b osztályos tanulók) az előkelő második helyezést érték el. A felső tagozatosok közül három csapat került a legjobb tíz közé: „Pislogó füles békák” csapata (Pásztor Andrea, Király Dorottya és Rigó Máté 8. c osztályosok) és a „Tubarózsák” (Bátyi Anna, Velki Barbara és Golyán Gréta 8. c osztályos tanulók) . A „Cserháti ZSEF” (Kómár Zsófia, Ocsovai Eszter és Molnár Fanni 6. a osztályosok) a negyedik helyen végeztek.

 

KÉPGALÉRIA

A gyerekek több csoportban tanösvény túrán, kézműves foglalkozásokon és egy rendhagyó történelem órán is részt vettek. 

Finom tízóraival vártak bennünket, végül kemencében sült kenyérlángost kaptunk. A szép délelőttöt du. 13 óra körül zártuk.

Gratulálunk a gyerekeknek a sikeres vetélkedéshez!

                                                                         Golyánné Juhász Edina, Gécziné Ludányi Bernadett
                                                                                                        felkészítők

SPORTEREDMÉNYEK


Diákolimpia megyei döntőjén a III. korcsoportos leány kosárlabdában

  I. helyezett iskolánk kosárlabdacsapata

  Csapat tagjai:

  • Deák-Torák Janka (4.A), Berki Boglárka, Kiss Emma, Veréb Zsófia, Rigó Leila, Kuris Lara, Kómár Zsófia, Makovinyi Zoé, Szabó Virág (6.A), Kiss Fruzsina, Pityi Zsanett, Marton Virág, Zsiros Zsófia (6.B), Erdélyi Gyöngyvirág (7.A)

  Edzőjük: Pesák Tamás

 Ezzel az eredménnyel bejutottak az országos elődöntőbe, melyhez gratulálunk!


Dobd a kosárba program megyei B33 döntőjén (3-4. évfolyamosoknak)

  II. helyezett a Bárkányi Iskola csapata

  Csapat tagjai:

  • Kiss Anna, Bárczi Panna Kinga, Oláh Szabolcs (3. B), Juhász Anna, Károsi Dorka, Géczy Enzó, Babcsány Barnabás (4. A), Kiss Bence (4.B)

  Edzőjük: Pesák Tamás


DIÁKOLIMPIAI SPORTEREDMÉNYEK:

Mezei futó csapatbajnokság körzeti döntőjén I. helyezett csapat:

  • Géczi Berta, Szmolnik Zselyke, Szabó Szigfrid, Oláh István Raul  2.B
  • Deák-Torák Janka, Strehó Regina, Földi Bence, Géczy Enzó  4.A
  • Kómár Zsófia, Szabó Virág, Gácsi Bertold, Szerémi Roland  6.A
  • Czupkó Zoé, Csuka Zoé, Kuris Márk, Földi Levente

Labdarúgás I. korcsoport, körzeti döntőjén I. helyezett csapat:

  • Balázs Zsombor, Buzás Dominik, Gellén Belián, Juhász Sára, Kabda Péter, Mester András, Vincze Máté, Miklós-Kuris Rebeka

Labdarúgás II. korcsoport, körzeti döntőjén I. helyezett csapat:

  • Balázs András, Cseri Olivér, Garamvölgyi Balázs, Lászlók Milán, Stayer László, Olaj Bendegúz, Király Bende, Kiss Károly, Mester Márton, Puruczki Ádám

  Megnyerték a megyei döntőt, így továbbjutottak az országos döntőre. Gratulálunk a csapatnak!

Labdarúgás III. korcsoport, körzeti döntőjén II. helyezett csapat:

  • Balázs Levente, Kelecsényi Levente, Kreuch Robert, Miklián Bendegúz, Somodi Levente, Szabó Levente, Szerémi Roland, Horti Marcell, Csordás Bence


Matematikaversenyek

Pangea online matematikaverseny

  • Legjobb eredményt ért el:      Varga Levente 7. B
  • Jó teljesítményt nyújtottak:   Harik Zoltán 7 A
                                                       Vidéki Veronika 8. C

Medve szabadtéri Matematikaverseny -  Eger

  • Aranymedve rangot kaptak: 7. A: Harik Zoltán, Sánta Dániel, Szabó Zsombor
                                                     8. A: Kuris Márk, Holecz Martin
  • Ezüstmedve rang:                 6. évfolyam: Kiss Fruzsina, Makovinyi Zoé, Szmolnik Lili
  • Bronzmedve rang:                5. évfolyam: Miklián Bendegúz, Rónai Zoltán, Veres Dániel


Megyei tanulmányi versenyek

Irinyi János Megyei Kémiaverseny

  • 2. helyezett: Kiss Gréta 9. A             Felkészítője: Bátyi Sándor

Teleki Pál Megyei Földrajzversenyen

2019. április 6-án került megrendezésre a Teleki Pál Földtan- és  Földrajz verseny, ahol iskolánkat  három tanuló képviselte Jónás Benedek 8. B, Bartus Veronika, Pásztor Andrea 8. C osztályos tanulók. A verseny egy 2 órás írásbeli résszel kezdődött, majd terepgyakorlaton vettek részt az Ipolytarnóci ősmaradványok között.

  • 7. helyezett: Jónás Benedek 8. B               Felkészítője: Golyánné Juhász Edina

Tankerületi „Helyesen magyarul!” helyesírási versenyen

2019. március 28-án a salgótarjáni Beszterce Iskolában elért eredmény:

  • 3. helyezett: Bádonyi Anna Kata 2. A          Felkészítő: Horváth Éva Ágnes

Költészet Napi Irodalmi Vetélkedő

Április 11-én Salgótarjánban a Beszterce Iskola megrendezésében került sor a megyei vetélkedőre, melyen iskolánkat két 4. évfolyamos csapat képviselte.

  • 3. helyezést értek el: Danyik Dénes Gergő, Gondi Tamás, Tajti Márton (4. B)
  • 4. helyezést értek el: Rácz Hanna Réka, Rigó Hanna, Vereczki Antónia (4. B)

Felkészítőjük: Pifka Zsoltné

Gratulálunk a sikeres szerepléshez!

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

A nagy hagyományra visszatekintő Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulójára március végén került sor, nemrégiben pedig megérkeztek az eredmények.
A versenyzők az iskolai fordulók összesített pontszámai alapján juthattak be a döntőbe, és iskolánkat három tanuló képviselte, akik ügyesen oldották meg a versenyfeladatokat.

  • 7. helyezett: Holecz Martin, 8. A                   Felkészítő: Horváthné Varga Orsolya

A versenyzők: 

  • Bunder Zita 5. A               Felkészítő: Kissné Csépe Éva
  • Kalmár Emese 6. B           Felkészítő: Somoskői Beáta

Országos Online Honismereti Tanulmányi Verseny

A 6. B osztályból 8 tanuló vett részt online honismereti versenyen, akik közül két tanuló kiemelkedő eredményt ért el:

  • Sári Hunor:   1. helyezett a megyei fordulón        1. helyezett az országos fordulón
  • Erdélyi Lilla:  3. helyezett a megyei fordulón        4. helyezett az országos fordulón

Felkészítőjük: Somoskői Beáta

 

Költészet Napi Irodalmi Vetélkedő - Iskolai forduló

kolteszet-napi-vetelkedo-abra-2019..jpg

Iskolánk alsó tagozatának 3-4. évfolyamos tanulói vettek részt a „százlátó üveg…” elnevezésű verseny iskolai fordulóján, mely minden évben a Költészet Napja alkalmából kerül megrendezésre. A korábbi évekhez hasonlóan, egy hangulatos és izgalmas csapatverseny részesei lehettünk.

KÉPGALÉRIA

A helyezést elért 4. évfolyamos csapatok képviselik majd iskolánkat a Beszterce Iskola által rendezett megyei versenyen április 11-én.

kolteszet-napi-vetelkedo--eredmenyek-2019.jpg

SPORTEREDMÉNYEK

22. Árkossy Annamária Torna Emlékverseny - Salgótarján

Iskolánk sportéletét színesíti a Deák Lajos tanár úr által vezetett szertorna. A lelkes csapatból 2019. március 29-én 5 tanuló, Kuris Márk (8.a), Király Tamás (7.a), Kiss Fruzsina (6.b), Rácz Hanna (4.b) és Kiss Izabella (1.b) képviselte iskolánkat az “Árkossy Annamária Torna emlékverseny”-en a salgótarjáni Madách Imre Gimnáziumban.

 

KÉPGALÉRIA

Kuris Márk aranyérmes, Király Tamás ezüstérmes, Kiss Izabella 4. helyezett lett egyéni összetettben.

Minden tanulónak szívből gratulálunk!

Zrínyi Ilona matematikaverseny

A 2019-es Zrínyi Ilona Matematikaversenyen Szabó Zsombor 7. A osztályos tanuló 4. helyezést ért el, megjavítva ezzel a tavalyi 5. helyét. Felkészítését Kiss Eszter tanárnő folyamatosan segítette.

szabo-zsombor-zrinyi-verseny-2019.jpg

A szép eredményhez gratulálunk, bizakodva várjuk a jövő tanévet!

A XXI. Területi Szorobánverseny eredményei 2019.03.26.

I. helyezettek:

  • Ocsovai Zsombor 1. B               Felkészítő: Ludányiné Bella Szilvia
  • Zsiros Bálint 3. A                       Felkészítő: Gécziné Ludányi Bernadett
  • Puszta Hanna 5. A
  • Kanyó Blanka 8. B                      Felkészítőjük: Lénárt Lászlóné

II. helyezettek:

  • Sárközi Kata 1. B   
  • Kiss Izabella 1. B                        Felkészítőjük: Ludányiné Bella Szilvia
  • Csordás Róbert Bence 6. A       Felkészítő: Lénárt Lászlóné       

III. helyezettek:

  • Kovács Máté 3. A                       Felkészítő: Gécziné Ludányi Bernadett
  • Ocsovai Martin 4. B                   Felkészítő: Lukács Linda

Iskolánkból - 80% feletti teljesítménnyel - az országos döntőben a további tanulók is megmérettetnek:

  • 1. A: Gonda Hanna, Oláh Bendegúz
  • 1. B: Kalmár Eszter
  • 2. B: Horváth Konrád
  • 4. A: Borda Hanna
  • 4. B: Erdélyi Benedek, Privóczki Balázs, Várszögi Szófia
  • 5. B: Tornyos Luca
  • 6. A: Makovinyi Zoé, Ocsovai Eszter, Rigó Leila
  • 6. B: Kiss Fruzsina

Felkészítők: Lénárt Lászlóné, Lukács Linda, Szvetlik Réka, Ludányiné Bella Szilvia

Szívből gratulálunk az eredményekhez, jó felkészülést kívánunk az országos megmérettetésre!

"Helyesíró verseny" a Bárkányiban

Iskolánkban 2019. február 14-én került megrendezésre a már hagyománnyá vált helyesírási verseny az alsó tagozatos tanulók körében.

A megmérettetésen a 2.,3.,4. évfolyamról -összesen 30 diák- vett részt.

A köszöntést követően elkezdődött a próbatétel, ami az előző évekhez hasonlóan tollbamondás írásából, valamint nyelvtani, helyesírási és fejtörő feladatok megoldásából állt. 

A versenyről minden gyermek emléklappal és apró ajándékkal távozott. 

A 2019. február 25-én megrendezett díjátadón került sor az oklevelek és jutalmak átadására.

Eredmények:

iskolai-helyesirasi-verseny-2019.02.14..jpg

A 2. és 3. évfolyamon első és második helyezést elért diákok képviselik iskolánkat a Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolájában 2019. március 28-án megrendezett "Helyesen magyarul " versenyen.

Valamennyi versenyzőnek szívből gratulálunk és további sikereket kívánunk!

Csókási Csabáné és Veres Viktória

Móra Ferenc Tankerületi Verseny Salgótarjánban

Vers- és prózamondó versenyen:

  • 2. helyezett: Sándor Kristóf 2. B    Felkészítő: Mayer Istvánné

Tankerületi „Irodalom képekben” című rajzversenyen:

  • Különdíjas: Juhász Zoltán 3. B       Felkészítő: Csókási Csabáné

Továbbjutók megyei versenyekre

OATV

Az Országos Angol Nyelvi Verseny megyei megmérettetésen, február 27-én 4 tanuló képviseli iskolánkat:

  • 8. A: Czele Gergő, Holecz Martin, Rigó Réka      Felkészítő: Bordáné Molnár Tímea
  • 8. C:Szigeti Violetta                                             Felkészítő: Kiss Eszter

Helyesírási verseny

A Salgótarjánban, március 30-án megrendezésre kerülő XXII. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny megyei fordulóján 3 tanuló vesz részt:

  • 5. A: Bunder Zita
  • 6. B: Kalmár Emese
  • 8. A: Holecz Martin

Sikeres felkészülést a versenyekre!

Tanulóink a „Szép Magyar Beszéd” versenyen

Január 22-én, Balassagyarmaton rendezték meg az általános iskolai korosztályt érintő „Szép Magyar Beszéd” területi fordulóját, amelyen iskolánkat három tanuló képviselte.

Az 5-6. évfolyamosok megmérettetésében kiemelkedően eredményesen szerepeltek:

  • 2. helyezett: Szmolnik Lili 6. B                   Felkészítő: Somoskői Beáta
  • 3. helyezett Szeles Jázmin 5. A                  Felkészítő: Kissné Csépe Éva

Az iskolánkból résztvevő diákok közül Bartus Veronika 8. C osztályos tanuló is ügyesen vette a szövegolvasási nehézségeket, felkészítője:

Gratulálunk a résztvevőknek!

„Szép Magyar Beszéd” a gimnáziumban

Társadalomtudományi munkaközösség idén januárban is megrendezte a „Szép Magyar Beszéd” iskolai fordulóját.

Ezúttal a gimnáziumi tanulók mérkőztek meg, hogy közülük az első és a második helyezett képviselje iskolánkat a „Szép Magyar Beszéd” Salgótarjánban megrendezett megyei fordulóján. A nevezőknek egy anyanyelvről szóló szöveg részletét kellett felolvasniuk a háromtagú zsűri (Adamik Zsolt, Gál Maja és Horváthné Varga Orsolya) előtt. A feladatot minden résztvevő ügyesen teljesítette, így a döntéshozóknak nem volt könnyű dolga a rangsort illetően.

A sorend a következőképp alakult:

  • I.   helyezett: Szerémi Gábor Soma (11. A)
  • II.  helyezett: Gyenes Zsófia (9. A)
  • III. helyezett: Koczalik Lujza (12. A)
  • Különdíjban részesült Valkár Csenge 9. A osztályos tanlók.

KÉPGALÉRIA

A versenyzőknek ezúton is gratulálunk szereplésükhöz. A továbbjutóknak pedig sok sikert kívánunk a felkészüléshez!

Somoskői Beáta

Középiskolás diákjaink az Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei fordulóján

2019. január 16-án rendezték meg a Salgótarjáni Szakképzési Centrum Táncsics Mihály Szakgimnáziumában az Implom József Helyesírási Verseny megyei fordulóját. A megmérettetésen két gimnazistánk, Kiss Lili (10. A) és Valkár Csenge (9. A) vettek részt. A tollbamondást követően egy helyesírási feladatlap kitöltésére került sor. Tanulóink középmezőnyben végeztek.

Ezúton gratulálunk eredményükhöz, és sikeres felkészülést kívánunk további munkájukhoz.

Adamik Zsolt

A 2018/2019-es tanév I. félévének kitűnő tanulói

Alsó tagozat:

1.A: Annus Vivien, Balás Lotti, Gonda Hanna, Káplár Panka Katalin, Laczkó Réka, Miklós-Kuris Rebeka, Szabó Sára, Szita Natália, Zsiros Luca

1.B: Csókási Maja, Gyetvai Larissza, Kalmár Eszter, Kiss Izabella, Molnár Jázmin Dorina, Puszta Dominik, Sárközi Kata, Szajkó Lilien, Szőllős Csenge

2.A: Bádonyi Anna Kata

2.B: Baranyi Armand, Géczi Berta Emília, Horváth Konrád, Szmolnik Zselyke, Vincze Panna Patrícia

3.A: Fábián Armand, Józsa Veronika Csenge, Kovács Máté, Markó Noémi, Mészáros Lili, Pifka Lara, Varga Máté, Zsiros Bálint

3.B: Bárczi Panna Kinga, Licskó Loretta, Szabó Alexandra, Szajkó Marcián

4.A: Deák-Torák Janka

4.B: Danyik Dénes Gergő, Stayer László Imre, Stayer Luca Sára, Varga Márk, Vereczki Antónia

Felső tagozat:

5.A: Bunder Zita, Szeles Jázmin Veronika

5.B: Bablena Borbála

6.A: Csordás Róbert Bence, Kómár Zsófia, Makovinyi Zoé

6.B: Kiss Fruzsina, Pothoroczki Luca, Szmolnik Lili

7.A: Szabó Zsombor

7.B: Radics Panna

8.A : Rigó Réka

8.B: Farkas Barbara

8.C: Golyán Gréta, Pásztor Andrea

Gimnázium:

10.A: Szabó Balázs

12.A: Kiss Mária Krisztina

A 2018/2019-es tanév I. félévének jeles tanulói

Alsó tagozat:

1.A: Béres Gabrielle Emelita, Blaskó László, Fiola Patrik György, Juhász Jázmin, Kiss Luca, Kiss Máté, Németh Anna, Oláh Bendegúz, Vincze Lili

1.B: Déska Dorián, Gila Hajnalka, Klebniczki Gréta

2.A: Kreuch Elizabet, Rigó András Boldizsár, Szabó Zselyke

2.B: Csábi Gergő, Juhász Sára

3.A: Darida Péter, Vincze Gréta, Vincze Viktória

3.B: Bunder Janka, Krista Bence Zoltán, Marcalek Zsófia, Végh Boglárka

4.A: Borda Hanna, Huszkó Sára, Károsi Dorka Hanna, Strehó Regina, Szoó Lilla

4.B: Baranyi Amira, Jászberényi Lilla, Ocsovai Martin Noel, Privóczki Balázs Zoltán, Rácz Hanna Réka, Szmolnik Áron, Várszögi Szófia, Vizoviczki Lili

Felső tagozat:

5.A: Lászlók Milán, Szabó Levente

5.B: Erdélyi Noémi, Gyüre Panna, Kovács Ákos, Petrovecz Lilla, Tornyos Luca, Verbói Anna Dorottya, Veres Leila

6.A: Annus Alexander, Ocsovai Eszter, Rigó Leila

6.B: Ádám Panna, Bárány Máté, Kreuch Robert, Pifka Réka, Pityi Zsanett, Zsiros Zsófia

7.A: Komár Patrtik Levente , Virág Lilien

7.B: Hódosi Zsófia Anna, Petró Jázmin, Varga Levente

8.A: Czele Gergő, Kuris Márk, Holecz Martin

8.B: Kanyó Blanka

8.C: Herczeg Rajmund

Gimnázium:

9.A: Haizer Barbara, Kiss Gréta, Hangel Lili Villő

10.A: Józsa Dávid, Ocsovai Eszter

11.A: Velenczei Lilla

12.A: Komár Gabriella, Sándor Vanda Julianna, Szita Alexandra, Tóth Bernadett

Versmondó- és népdaléneklő verseny a Magyar Kultúra Napja alkalmából

A szécsényi művelődési központban XXVIII. alkalommal megrendezett nemzetközi versenyen 24 tanuló képviselte iskolánkat. Kiemelkedő eredményeik a következők:

versmondó versenyen
az alsó tagozatos korosztályban:

  • III. helyezett: Deák-Torák Janka 4. B                        Felkészítő: Veres Viktória
  • Különdíjas: Vincze Panna Patrícia 2. B                      Felkészítő: Mayer Istvánné

A felső tagozaton:

  • II. helyezett: Csordás Róbert Bence 6. A                  Felkészítő: Somoskői Beáta

A gimnazista korosztályban:

  • Különdíjas: Bárány Margaréta Hanna 9. A                 Felkészítő: Adamik Zsolt
  • Különdíjas: Károlyi Vanda 12. A                                 Felkészítő: Gál Maja

népdaléneklő versenyen
az alsó tagozatos korosztályban:

  • II. helyezettek: Baranyi Amira-Turai Zsüliett 4. B     Felkészítő: Pifka Zsoltné

A felső tagozatos korosztályban:

  • Különdíjas: Golyán Gréta 8. C             Felkészítők: Kubinyiné Szabó Katalin, Kissné Csépe Éva                      

KÉPGALÉRIA

Szépen beszélők versenye

A Társadalomtudományi munkaközösség az idén is megszervezte a Szép Magyar Beszéd verseny iskolai fordulóját az általános iskolások számára.

A tanulók felkészülési idő után olvasták fel a választott szépirodalmi szöveget. A zsűrinek (Horváthné Varga Oroslya, Kissné Csépe Éva, Kosik Szilvia) nehéz dolga volt a díjazottak nevét és a rangsort illetően, hiszen a versenyzők mind nagyon komolyan vették a feladatukat.

December 20-án a díjazottak nevét is kihirdették.

Az 5-6. évfolyam rangsora:

  • I. Szmolnik Lili (6. B)
  • II. Szeles Jázmin (5. A)
  • III. Kanyó Pálma (6. B)

A 7-8. évfolyam rangsora:

  • I. Bartus Veronika (8. C)
  • II. Erdélyi Gyöngyvirág (7. A)
  • III. Hódosi Zsófia Anna (7. B)

Különdíjban részesültek: Borik Mária (5. A), Németh Bálint (5. B) és Oláh Petra (7. B).

KÉPGALÉRIA

A megyei versenyen az első két helyezett lesz iskolánk képviselője.

Ezúttal is gratulálunk minden versenyzőnek a szereplésükhöz! A továbbjutók felkészüléséhez pedig sok sikert kívánunk!

Somoskői Beáta

Helyesírási verseny a gimnáziumban

December 12-én az Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny iskolai fordulóját rendezte meg a Társadalomtudományi munkaközösség.

A húsz induló tanulónak egy feladatlapot kellett kitöltenie, amely fontos és nehéz helyesírási szabályok alkalmazását mérte fel.

Az első két helyezett továbbjutott a jövőre Salgótarjánban megrendezett megyei fordulóba.

A rangsor a következőképp alakult:

  • I. helyezett: Kiss Lili (10. A)
  • II. helyezett: Valkár Csenge (9. A)
  • III. helyezett: Sándor Vanda Julianna (12. A)

KÉPGALÉRIA

Eredményükhöz ezúton is gratulálunk! A felkészüléshez pedig sok sikert kívánunk!

Adamik Zsolt

Szent Imre Napok keretén belül megrendezésre kerülő versenyeken Balassagyarmaton

VERSMONDÓ VERSENYEN 

  • 1. helyezett: Balázs Dorka 7. B                          Felkészítő: Adamik Zsolt
  • 2. helyezett: Csordás Róbert Bence 6. A         Felkészítő: Somoskői Beáta
  • 3. helyezett: Marcalek Zsófia 3. B                     Felkészítő: Csókási Csabáné

Ügyesen szerepeltek:

                Puszta Hanna 5. A                                            Felkészítő: Kissné Csépe Éva

                Pusztai Jázmin 6. C                                           Felkészítő: Somoskői Beáta

IDEGENNYELVI FORDÍTÁSI VERSENYEN

1. helyezett: Bolgár János Bende 12. A         Felkészítő: Bordáné Molnár Tímea

ÉNEKVERSENYEN

Szépen énekeltek:

                Juhász Anna 4. A                                               Felkészítő: Zsiros Szilvia

                Puszta Hanna 5. A                                            Felkészítő: Kissné Csépe Éva

RAJZVERSENYEN:

  • 3. helyezett: Bárczi Panna Kinga 3. B           Felkészítő: Csókási Csabáné
  • Különdíjas: Varga Máté 3. A                               Felkészítő: Zsiros Szilvia

Gratulálunk a fent nevezett versenyeken nyújtott eredményekhez!

Középiskolai Megyei Rajzverseny

Novemberben rendezték meg Salgótarjánban a Megyei Középiskolai Rajzversenyt, melyen

1. helyezett:         Szabó Balázs 10. A              Felkészítő: Bakos Ferenc

Katolikus Iskolák közti Dugonics András Matematika Versenyen

50 % feletti teljesítményt nyújtottak:

  • 6. A: Csordás Róbert Bence      
  • 6. B: Kreuch Róbert                   
  • 7. A: Komár Patrik Levente, Szabó Zsombor

„Harangjáték” versünnep

A kiemelkedően teljesítőket háromtagú zsűri választotta ki. Gál Maja, iskolánk magyar nyelv és irodalom szakos tanára, fr. Kardos Csongor plébános és Korcsok Norbert, a városi könyvtár vezetője öt tanulót emelt ki, akik januárban, a Magyar Kultúra Napján, a városi rendezvényen képviselhetik iskolánkat:

  • Takács Szonja Anna (2.a)
  • Vincze Panna Patrícia (2.b)
  • Kovács János Noel (3.a)
  • Deák-Torák Janka (4.a)
  • Erdélyi Benedek (4.b)

dsc_8798.jpg

 

Dalos Teaház” az alsó tagozaton

 A következő tanulók képviselik iskolánkat a januári megmérettetésen:

Huszkó Sára és Juhász Anna duó 4. A(felkészítő pedagógusa Zsirosová Silvia)

Baranyi Amira, Jászberényi Lilla és Turai Zsülett trió 4.B (felkészítő pedagógusa Pifka Zsoltné)

Olasz Dávid szóló 3. A (felkészítő pedagógusa Zsirosová Silvia)

Horváth Konrád szóló 2. B (felkészítő pedagógusa Lénárt Lászlóné)

Eredmények az elmúlt tanévekből:

kolteszet-napi-vetelkedo-abra-2019..jpg

Költészet Napi Irodalmi Vetélkedő - Iskolai forduló 

Iskolánk alsó tagozatának 3-4. évfolyamos tanulói vettek részt a „százlátó üveg…” elnevezésű verseny iskolai fordulóján, mely minden évben a Költészet Napja alkalmából kerül megrendezésre. A korábbi évekhez hasonlóan, egy hangulatos és izgalmas csapatverseny részesei lehettünk.

KÉPGALÉRIA

helyezést elért 4. évfolyamos csapatok képviselik majd iskolánkat a Beszterce Iskola által rendezett megyei versenyen április 11-én.