Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Eredmények

A 2020/2021-as tanév I. félévének kitűnő tanulói

Alsó tagozat:

1.A: Balázs Bella, Balázs Gréta, Ferencz Ádám Zalán, Futó Zoé Jasmine, Horváth Hella Napsugár, Hugyecz Gréta, Káplár Flóra Fanni, Lászlók Sára, Szabó Lilien, Tóth Maja, Tőzsér Botond Zsombor, Varga Emília

1.B: Annus Dorina, Bablena Veronika, Dobó Gréta, Grőb Dorka, Kovács Anna Lilla, Kuris Klára, Kuris Szabolcs, Laczkó Dorina, Oláh Kinga, Szabó Lili

2.A: Knyazoviczki Anna, Lévai Rebeka, Urbányi Zalán, Vámos Veronika, Varga Zsófia, Vladár Dorka

2.B: Béres Hannah Carmen, Czupkó Tirza Nikol, Hajdú Júlia, Rigó Boglárka Lili, Szabó Mira

3.A: Gonda Hanna, Laczkó Réka, Vincze Lili

3.B: Kiss Izabella, Sárközi Kata, Szőllős Csenge

4.A: Valach Zalán

4.B: Géczi Berta Emília, Horváth Konrád, Pifka Márton, Szita Jázmin, Szmolnik Zselyke

Felső tagozat:

5.A: Fábián Armand, Józsa Veronika Csenge, Kovács Máté, Mészáros Lili, Varga Máté

5.B: Licskó Loretta, Szabó Alexandra, Szajkó Marcián, Végh Boglárka

6.A: Borda Hanna, Huszkó Sára, Szoó Lilla

6.B: Kiss Adrienn

7.B: Kovács Ákos

8.A: Marcalek Ádám, Ocsovai Eszter

8.B: Ádám Panna, Bárány Máté , Kiss Fruzsina, Pifka Réka, Pityi Zsanett, Pothoroczki Luca, Szmolnik Lili

Gimnázium:

9.A: Komár Patrik Levente, Szabó Zsombor

11.A: Haizer Barbara Mária

12.A: Szabó Balázs

 

A 2020/2021-as tanév I. félévének jeles tanulói

Alsó tagozat:

1.A: Baranyi Zoé Bernadett, Hódosi Tamara, Holecz Olivér, Kovács Kristóf, Lőrincz Emma, Szép Sebestyén, Szoldatics Márk, Veres Hanna

1.B: Borik András Sándor, Garamvölgyi Fanni, Strehó András Benedek

2.A: Demus Santel Sára, Lenner Gergő, Puszta Levente, Strehó Péter, Vincze Kincső

2.B: Brunda Márk Tibor, Filkor Botond, Galcsik Anna, Horváth Fanni, Pásztor Dominik, Sándor Ádám, Varga Noel, Záhorszki Soma Máté

3.A: Annus Vivien, Balás Lotti, Béres Gabrielle Emelita, Káplár Panka Katalin, Oláh Bendegúz, Szabó Sára

3.B: Csókási Maja, Déska Dorián, Gyetvai Larissza, Kalmár Eszter, Szajkó Lilien

4.A: Bádonyi Anna Kata, Fodor-Kelemen Fanni, Kreuch Elizabet, Rigó András Boldizsár , Szabó Zselyke

4.B: Kuris Gréta Liza, Vincze Panna Patrícia

Felső tagozat:

5.A: Czele Marcell, Vincze Gréta

5.B: Bárczi Panna Kinga, Kiss Anna, Marcalek Zsófia

6.A: Deák-Torák Janka

6.B: Danyik Dénes Gergő, Gondi Tamás, Kolosi Kinga, Ocsovai Martin Noel, Rácz Hanna Réka, Stayer Luca Sára, Vereczki Antónia

7.A: Bunder Zita, Miricz Anna, Szeles Jázmin Veronika

7.B: Petrovecz Lilla, Veres Leila

8.A: Annus Alexander, Csordás Róbert Bence, Gácsi Bertold, Kómár Zsófia, Makovinyi Zoé, Molnár Fanni, Szabó Virág

8.B: Danyik Donát Bence, Erdélyi Lilla Rozália, Kreuch Robert, Sári Hunor, Zsiros Zsófia

8.C: Szuszai Hunor Sándor

Gimnázium:

9.A: Hódosi Zsófia Anna, Petró Jázmin, Radics Panna, Virág Lilien

10.A: Kanyó Blanka

11.A: Kelemen Fanni Anna, Kiss Gréta, Valkár Csenge

12.A: Horváth Dániel, Józsa Dávid, Ocsovai Eszter, Petrovecz Gitta

 

Magyar Szentek Hete - Rajzpályázat

A pásztói Magyar Szentek Római Katolikus Iskola szervezésében megrendezett rajzpályázatra több alsó tagozatos tanulónk készített értékes alkotásokat.

Közülük díjazásban részesült, azaz oklevelet és jutalomkönyvet kapott:

  • II. helyezett: Demus Santel Sára 2. A                     Felkészítő: Zsiros Szilvia

                                                                                              Gratulálunk a sikeres rajzhoz!

Katolikus Iskolák közti Dugonics András Matematika Versenyen

34 tanuló vett részt, akik közül hatan 50% feletti teljesítményt nyújtottak:

  • 5. A: Czele Marcell, Kovács Máté
  • 6. A: Huszkó Sára                   
  • 8. A: Gácsi Bertold, Csordás Róbert Bence
  • 8. B: Kelecsényi Milán

​A továbbjutott tanulók szorgalmasan készülnek a következő fordulóra.

Szent Imre Napok keretén belül megrendezésre kerülő

ONLINE RAJZVERSENYEN:

  • 1. helyezett: Lévai Rebeka 2. A                     Felkészítő: Zsiros Szilvia

  • 2. helyezett: Csókási Maja 3. B                     Felkészítő: Horváth Zsuzsanna

Rajzokat készítettek Szent Margit életéről a következő tanulók:

  • Gyetvai Larissza 3. B
  • Szőllős Csenge 3. B
  • Miricz Anna 7. A

Gratulálunk a fent nevezett versenyre készített rajzok alkotóinak!

 

A 2019/2020-as tanév kitűnő tanulói

Alsó tagozat:

1.A: Knyazoviczki Anna, Lévai Rebeka, Markó Vivien, Szekeres Bence, Urbányi Zalán, Vámos Veronika, Varga Zsófia, Vincze Kincső, Vladár Dorka

1.B: Béres Hannah Carmen, Czupkó Tirza Nikol, Filkor Botond, Hajdú Júlia, Galcsik Anna, Pásztor Dominik, Rigó Boglárka Lili, Sándor Ádám, Szabó Mira, Varga Noel,

Nógrádsipek 1.: Demus Santel Sára,

2.A: Annus Vivien, Gonda Hanna, Káplár Panka Katalin, Szabó Sára, Vincze Lili,

2.B: Csókási Maja, Kalmár Eszter, Kiss Izabella, Klebniczki Gréta, Sárközi Kata, Szajkó Lilien, Szőllős Csenge,

3.A: Bádonyi Anna Kata,

3.B: Csábi Gergő, Géczi Berta Emília, Horváth Konrád, Pifka Márton, Szita Jázmin, Szmolnik Zselyke, Vincze Panna Patrícia,

4.A: Darida Péter, Fábián Armand, Józsa Veronika Csenge, Kovács Máté, Markó Noémi, Mészáros Lili, Pifka Lara, Varga Máté, Vincze Gréta,

4.B: Bunder Janka, Licskó Loretta, Szabó Alexandra, Szajkó Marcián, Végh Boglárka,

Felső tagozat:

5.A: Borda Hanna, Deák-Torák Janka, Huszkó Sára, Károsi Dorka,

5.B: Danyik Dénes Gergő, Gondi Tamás, Kiss Adrienn, Kolosi Kinga, Ocsovai Martin Noel, Rácz Hanna Réka, Stayer László Imre, Stayer Luca Sára, Szmolnik Áron, Vereczki Antónia,

6.A: Bunder Zita, Miricz Anna, Puszta Hanna, Szabó Levente,

6.B: Bablena Borbála, Gyüre Panna, Kovács Ákos, Petrovecz Lilla, Veres Leila,

7.A: Csordás Róbert Bence, Kómár Zsófia, Makovinyi Zoé, Ocsovai Eszter,

7.B: Ádám Panna, Kiss Fruzsina, Szmolnik Lili,

8.A: Komár Patrik Levente, Szabó Zsombor, Varga Eszter,

8.B: Hódosi Zsófia Anna, Petró Jázmin, Radics Panna,

Gimnázium:

9.A: Golyán Gréta, Kanyó Blanka,

10.A: Haizer Barbara Mária, Valkár Csenge,

11.A: Szabó Balázs,

12.A: Szenográdi Judit, Velenczei Lilla

 

A 2019/2020-as tanév jeles tanulói

Alsó tagozat:

1.A: Bartus Zoé, Keresztes Kende, Lenner Gergő, Strehó Péter, Sztrémi Ádám,

1.B: Brunda Márk Tibor, Gál Petra, Horváth Fanni, Kozma Zalán, Márton Dominik, Záhorszki Soma Máté,

Nógrádsipek 1.: Bárány Anna,

2.A: Balás Lotti, Béres Gabrielle Emelita, Juhász Jázmin, Kiss Luca, Laczkó Réka, Oláh Bendegúz,

2.B: Déska Dorián, Gila Hajnalka, Ocsovai Zsombor Levente, Puszta Dominik,

3.A: Balogh Nóra, Kreuch Elizabet, Rigó András Boldizsár,

3.B: Kuris Gréta Liza,

4.A: Kovács János Noel, Pifka Sára, Valach Maja Lara,

4.B: Bárczi Panna Kinga, Deák Tibor Zsolt, Kiss Anna, Krista Bence Zoltán, Marcalek Zsófia,

Felső tagozat:

5.A: Szoó Lilla,

5.B: Jászberényi Lilla, Varga Márk,

6.A: Kuris Lili

6.B: Erdélyi Noémi , Szabó Petra, Tornyos Luca, Verbói Anna,

6.C: Balázs Hanna,

7.A: Marcalek Ádám, Molnár Fanni,

7.B: Kreuch Robert, Pifka Réka, Pityi Zsanett, Pothoroczki Luca, Zsiros Zsófia,

8.A: Harik Zoltán Örs, Simon Violetta Virág, Strehó Krisztián, Virág Lilien,

8.B: Szeles Máté Krisztián, Varga Levente,

Gimnázium:

9.A: Herceg Rajmund,

10.A: Kelemen Fanni Anna, Kiss Gréta,

11.A: Kiss Lili, Koleszár Csenge, Visnyár Máté

 

Online versenyek eredményei:
Medve levelezős matematikaverseny
Az online formában megrendezésre került matematikaverseny gyémánt fokozatát érte el:

  • Csordás Róbert Bence  7. A                        Felkészítő: Bátyi Sándor

Öveges József Fizikaverseny
A Kárpát-medencei online fizikaverseny 2. forduló feladatait ügyesen megoldotta:

  • Szabó Zsombor 8. A                              Felkészítő: Lőrik István

„Cserháti Csatangolók” vetélkedője
A Cserhát Naturpark online vetélkedőjén induló 10 csapat közül:
5. helyezett csapattagok:

  • Kómár Zsófia 7. A
  • Lászlók Hanna 7. A
  • Ocsovai Eszter 7. A                         Felkészítőjük: Golyánné Juhász Edina

Gratulálunk a tanulók sikeres eredményeihez!

Köszönjük a felkészítő tanárok kitartó munkáját, hogy a kialakult váratlan helyzetben is ösztönözték tanítványaikat a megmérettetésre.

 

Vigyázz, kész, pénz! vetélkedő

K&H Vigyázz, kész, pénz! pénzügyi vetélkedő területi fordulóján 3. helyezést értek el csapatversenyben a következő 7. A osztályos tanulók:

  • Annus Alexander
  • Csordás Róbert Bence
  • Gácsi Bertold
  • Marcalek Ádám
  • Valkár Zétény                      Felkészítőjük: Bátyi Sándor

Gratulálunk a versenyző tanulóknak és bízunk benne, hogy az itt megszerzett új ismeretek hozzájárulnak ahhoz, hogy felnőttként is okos pénzügyi döntéseket hozzanak majd!

 

helyesirasi-verseny-2020.03.05.png

Móra Ferenc Magyar Irodalom Verseny iskolai forduló eredményei

1. helyezett: Marcalek Zsófia 4. B                 Felkészítő: Csókási Csabáné

2. helyezett: Szajkó Marcián 4. B                  Felkészítő: Csókási Csabáné

3. helyezett: Józsa Veronika Csenge 4. A      Felkészítő: Kalmárné Lőrincz Viktória

„Törd a fejed!” matematika verseny

Iskolánkban minden évben megrendezzük a „Törd a fejed!” matematika versenyt. A 3-4. évfolyamos tanulók számára meghirdetett versenyen logikai, gondolkodtató feladatokat kell megoldaniuk a gyerekeknek.

 Az idei verseny eredményei:

tord-a-fejed-2020.png

Móra Ferenc Tankerületi Verseny Salgótarjánban

Vers- és prózamondó versenyen:

  • 1. helyezett: Kalmár Eszter 2. B        Felkészítő: Vaskor Viktória

Ügyesen szerepeltek:

  • Ocsovai Zsombor 2. B
  • Sándor Kristóf 3. B
  • Marcalek Zsófia 4. B

KÉPGALÉRIA

Tankerületi „Irodalom képekben” című rajzversenyen:

  • 2. helyezett: Oláh Bendegúz 2. A        Felkészítő: Szvetlik Réka

 

Gratulálunk az eredményekhez!

A 2019/2020-as tanév I. félévének kitűnő tanulói

Alsó tagozat:

1.A: Knyazoviczki Anna, Lévai Rebeka, Markó Vivien, Szekeres Bence, Urbányi Zalán, Varga Zsófia, Vincze Kincső, Vladár Dorka

1.B: Béres Hannah Carmen, Czupkó Tirza Nikol, Filkor Botond, Hajdú Júlia, Rigó Boglárka Lili, Sándor Ádám, Szabó Mira, Varga Noel

2.A: Annus Vivien, Gonda Hanna, Káplár Panka Katalin, Szabó Sára

2.B: Csókási Maja, Kalmár Eszter, Kiss Izabella, Sárközi Kata, Szajkó Lilien, Szőllős Csenge

3.B: Horváth Konrád, Szmolnik Zselyke

4.A: Kovács Máté, Markó Noémi, Mészáros Lili, Varga Máté, Vincze Gréta

4.B: Licskó Loretta, Szabó Alexandra, Szajkó Marcián

Felső tagozat:

5.A: Huszkó Sára

5.B: Gondi Tamás, Kiss Adrienn, Rácz Hanna Réka, Stayer László Imre, Stayer Luca Sára, Szmolnik Áron

6.A: Bunder Zita, Miricz Anna

6.B: Petrovecz Lilla

7.B: Kiss Fruzsina

8.A: Komár Patrik Levente, Varga Eszter

8.B: Hódosi Zsófia Anna, Petró Jázmin, Radics Panna

Gimnázium:

9.A: Golyán Gréta

10.A: Haizer Barbara Mária

11.A: Szabó Balázs

A 2019/2020-as tanév I. félévének jeles tanulói

Alsó tagozat:

1.A: Bartus Zoé, Keresztes Kende, Strehó Péter, Sztrémi Ádám, Vámos Veronika

1.B: Bárczi Csenge Sára, Gál Petra, Galcsik Anna, Horváth Fanni, Pásztor Dominik, Szabó Csenge, Záhorszki Soma Máté

2.A: Béres Gabrielle Emelita, Juhász Jázmin, Oláh Bendegúz, Vincze Lili

2.B: Déska Dorián, Gila Hajnalka, Gyetvai Larissza

3.A: Bádonyi Anna Kata, Kreuch Elizabet

3.B: Csábi Gergő, Géczi Berta Emília, Vincze Panna Patrícia

4.A: Darida Péter, Fábián Armand, Józsa Veronika Csenge, Pifka Lara, Valach Maja Lara

4.B: Bárczi Panna Kinga, Krista Bence Zoltán, Végh Boglárka

Felső tagozat:

5.A: Deák-Torák Janka, Borda Hanna, Károsi Dorka Hanna, Szoó Lilla

5.B: Danyik Dénes Gergő, Jászberényi Lilla, Kolosi Kinga, Ocsovai Martin Noel, Vereczki Antónia

6.A: Kuris Lili , Puszta Hanna, Szeles Jázmin Veronika

6.B: Bablena Borbála, Gyüre Panna, Kovács Ákos, Szabó Petra, Verbói Anna Dorottya

7.A: Csordás Róbert Bence, Ocsovai Eszter

7.B: Ádám Panna, Kreuch Robert, Pifka Réka, Szmolnik Lili

8.A: Harik Zoltán Örs, Sánta Dániel, Simon Violetta Virág, Szabó Zsombor, Tőzsér Áron, Virág Lilien

8.B: Szeles Máté Krisztián

Gimnázium:

9.A: Kanyó Blanka

10.A: Kelemen Fanni Anna, Kiss Gréta

12.A: Szenográdi Judit, Velenczei Lilla

Versmondó- és népdaléneklő verseny a Magyar Kultúra Napja alkalmából

A szécsényi művelődési központban XXIX. alkalommal megrendezett nemzetközi versenyen 21 tanuló képviselte iskolánkat. Kiemelkedő eredményeik a következők:

versmondó versenyen
az alsó tagozatos korosztályban:

  • I. helyezett: Kalmár Eszter 2. B                                            Felkészítő: Vaskor Viktória

népdaléneklő versenyen
az alsó tagozatos korosztályban:

  • Különdíjasok: Béres Gabriella és Juhász Jázmin 2. A           Felkészítő: Vargáné Kovács Andrea

a felső tagozatos korosztályban:

  • Különdíjas: Puszta Hanna 6. A                                               Felkészítő: Kissné Csépe Éva

a gimnáziumban:

  • I. helyezett: Golyán Gréta 9. A                                              Felkészítő: Kubinyiné Szabó Katalin

KÉPGALÉRIA

(Fotó forrása: Szécsényi Művelődési Központ)

Középiskolás diákjaink az Implom József Helyesírási Versenyen

2020. január 16-án rendezték meg a Salgótarjáni Szakképzési Centrum Táncsics Mihály Szakgimnáziumában az Implom József Helyesírási Verseny megyei fordulóját. A megmérettetésen két gimnazistánk, Kiss Lili és Józsa Dávid (11. A) vettek részt. A tollbamondást követően egy helyesírási feladatlap kitöltésére került sor. Tanulóink sikeresen megoldották a feladatsorokat.

Katolikus Iskolák közti Dugonics András Matematika Versenyen
50% feletti teljesítményt nyújtottak:

  • 4. A: Kovács Máté
  • 5. B: Stayer László Imre
  • 6. A: Király Simon                   
  • 7. A: Gácsi Bertold, Csordás Róbert Bence
  • 8. B: Varga Levente

Szorgalmasan készülnek a következő fordulóra.

Idegen nyelvi prózamondó verseny

Salgótarjánban a Gagarin Iskolában megszervezett megyei prózamondó versenyen a 7-8. osztályosok kategóriájában 2 tanulónk képviselte iskolánkat.

Elért eredményeik:

  • 2. helyezett: Sánta Dániel 8. A                                Felkészítő: Bordáné Molnár Tímea
  • 3. helyezett: Erdélyi Lilla 7. B                                  Felkészítő: Bordáné Molnár Tímea

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Szent Imre Napok keretén belül megrendezésre kerülő versenyeken Balassagyarmaton

VERSMONDÓ VERSENYEN 

  • 1. helyezett: Csordás Róbert Bence 7. A           Felkészítő: Gál Maja
  • 3. helyezett: Balázs Dorka 8. B                         Felkészítő: Adamik Zsolt                      
  • Különdíj: Marcalek Zsófia 4. B                           Felkészítő: Csókási Csabáné

Ügyesen szerepeltek:

  • Borda Hanna 5. A                                     
  • Deák-Torák Janka 5. A                              Felkészítőjük: Horváthné Varga Orsolya

IDEGENNYELVI FORDÍTÁSI VERSENYEN

  • 1. helyezett: Antal Anna Viola 12. A          Felkészítő: Szabó Ferencné

HITTANVERSENYEN

  • 1. helyezett: Gazsi Vivien – Szenográdi Judit 12. A       Felkészítőjük: Adamik Zsolt

Ügyesen szerepeltek:

  • Borik Mária Kuris Kitti 6. A
  • Kómár Zsófia Ocsovai Eszter 7. A             Felkészítőjük: Sántáné Udvardy Erika

ÉNEKVERSENYEN

  • 1. helyezett: Golyán Gréta 9. A                   Felkészítő: Kubinyiné Szabó Katalin

RAJZVERSENYEN:

3. helyezett: Géczi Berta Emília 3. B           Felkészítő: Lénárt Lászlóné

Gratulálunk a fent nevezett versenyeken nyújtott eredményekhez!

Hagyományok Háza karácsonyi rajzpályázaton
az elkészült alkotásának kimagasló színvonaláért okleveles dicséretben részesült:

  • Balázs Hanna 6. C                                                                 Felkészítő: Bagó Istvánné

„AZ ÉN TEMPLOMOM” nevű rajzpályázaton, melyet

a váci egyházmegye hirdetett meg:

  • 3. helyezést ért el: Kiss Adrienn 5. B          Felkészítő: Bagó Istvánné

Középiskolai Megyei Rajzverseny

Novemberben rendezték meg Salgótarjánban a Megyei Középiskolai Rajzversenyt, melyen

  • 2. helyezett:         Szabó Balázs 11. A             
  • 3. helyezett:         Répás Cintia 9. A              Felkészítőjük: Bakos Ferenc

I. NÓGRÁD MEGYEI GYERMEK TÁRLAT

Először került megrendezésre Salgótarjánban a Dornyay Béla Múzeumban az a rajzverseny, amelyen tanulóink
3. helyezést értek el:

  • 7.B: Ádám Panna, Pifka Réka     
  • 9. A: Répás Cintia                                  Felkészítőjük: Bakos Ferenc                   

„HARANGJÁTÉK” versünnep az alsó tagozaton

A következő tanulók képviselik iskolánkat a januári Magyar Kultúra Napi megmérettetésen:

  • Kalmár Eszter 2. B                          Felkészítő: Vaskor Viktória
  • Vincze Panna Patrícia 3. B 
  • Szita Jázmin 3. B                            Felkészítőjük: Mayer Istvánné
  • Kiss Anna 4. B                                 Felkészítő: Csókási Csabáné

„DALOS TEAHÁZ” az alsó tagozaton

  A következő tanulók képviselik iskolánkat a januári Magyar Kultúra Napi megmérettetésen:

  • Béres Gabriella és Juhász Jázmin duó 2. A      Felkészítőjük: Vargáné Kovács Andrea
  • Ocsovai Zsombor Levente 2. B                         Felkészítő: Horváth Zsuzsanna
  • Horváth Konrád 3. B                                         Felkészítő: Lénárt Lászlóné
  • Józsa Veronika Csenge 4. A                              Felkészítő: Zsiros Szilvia 
  • Licskó Loretta 4. B                                               Felkészítő: Gécziné Ludányi Bernadett

Eredmények az elmúlt tanévekből: