Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Pedagógusok, dolgozók

A Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium dolgozói

Vezetőség:

Szenográdi Tamás - igazgató, biológia-földrajz szakos tanár
Ludányiné Bella Szilvia - igazgatóhelyettes, tanító, gyógypedagógus
Borda Tamás - igazgatóhelyettes, testnevelő
Szeréminé Lazsán Zsuzsanna - gazdasági igazgató

 

Óvodai dolgozók:

           Smelkó Istvánné (Aranka néni)          - intézményegység-vezető, óvodapedagógus         
  Bakay Sándorné (Györgyi néni) - óvodapedagógus, fejlesztőpedagógus
  Burgundiné Sirkó Éva - óvodapedagógus
  Boldog Bernadett - óvodapedagógus
  Csábiné Ocsovai Rita  - óvodapedagógus
  Gajzinger Márta - óvodapedagógus, mk. vezető
  Horváthné Józsefné (Éva néni) - óvodapedagógus
  Oláh Kitti - óvodapedagógus
  Percze Katalin - óvodapedagógus
  Pothoroczki Ágnes - óvodapedagógus, int. vez. helyettes
  Rigóné Lehoczki Bernadett - óvodapedagógus, fejlesztőpedagógus
  Sánta Józsefné (Zsuzsi néni) - óvodapedagógus
  Várszöginé Csábi Szibilla - óvodapedagógus
  Velenczeiné Bagi Anikó - óvodapedagógus, mk. vezető
  Záhorszkiné Laczkó Beáta - óvodapedagógus
  Kuris Csilla - óvodatitkár
  Antal Albinné - pedagógiai asszisztens
  Győri Tibor(Anikó néni) - dajka
  Kelecsényiné Nagy Marianna - dajka
  Makovinyiné Kuris Katalin - dajka
  Strehóné Balázs Katalin - dajka
  Szabóné Horváth Katalin - dajka
  Tóth Lászlóné (Zsuzsa néni) - dajka
  Várszögi Bernadett - dajka
  Hornyák Mária - portás

osz01910-edit3.jpg

 

Alsó tagozat:

  1.a Zsiros Szilvia - tanítónő
    Veres Viktória - tanítónő
  1.b Pifka Zsoltné (Ria néni) - tanítónő
    Lukács Linda - tanítónő
  2.a Szvetlik Réka - tanítónő
    Vargáné Kovács Andrea - tanítónő
  2.b Vaskor Viktória) - tanítónő
    Horváth Zsuzsanna - tanítónő
  3.a Horváth Éva Ágnes - tanítónő
    Királyné Végh Izabella - tanítónő
  3.b Lénárt Lászlóné (Vali néni) - tanítónő
    Mayer Istvánné (Frida néni) - tanítónő
                    4.a Kalmárné Lőrincz Viktória - tanítónő
  4.b Csókási Csabáné (Angelika néni) - tanítónő
    Gécziné Ludányi Bernadett - tanítónő

 


 

 

Szaktanárok (felső tagozat és gimnázium):

                   Adamik Zsolt István hittan, magyar nyelv és irodalom
  Bablena Cecília angol nyelv
  Bagó Istvánné (Zsuzsa néni) vizuális kultúra (rajz) (óraadó)
  Bakos Ferenc vizuális kultúra (rajz)
  Bakos Tamara vizuális kultúra (rajz)
  Bátyi Sándor matematika, kémia
  Bolgárné Jónás Anita gyógypedagógus (óvoda-iskola)
  Bordáné Molnár Tímea angol nyelv
  Digner Borbála matematika, kémia
  Fábián Valéria informatika, természetismeret
  Filkorné Gordos Mária matematika, kémia
  Gál Maja magyar nyelv és irodalom
  Golyánné Juhász Edina földrajz, történelem
  Gordos Mária matematika, ének
  Horváthné Varga Orsolya angol nyelv, magyar nyelv és irodalom
  Kanyóné Lőrincz Hajnalka technika
  Kálmán Melinda fizika (óraadó)
  Kiss Eszter angol nyelv, matematika
  Kiss Zoltán történelem
  Kissné Csépe Éva magyar nyelv és irodalom, ének
  Komáromi Botond (Jób testvér) hittan (óraadó)
  Kosik Szilvia könyvtáros, magyar nyelv és irodalom
  Kovács Mária testnevelés (óraadó)
  Lantos Sándorné (Erzsi néni) matematika
  Lénárt László történelem (óraadó)
  Lőrik István fizika - testnevelés
  Pesák-Végh Zsófia testnevelés
  Pesák Tamás testnevelés
  Pifkáné Krizsanyik Kitti angol nyelv
  Portik-Lukács Lóránd hittan (óraadó)
  Ráczné Rankasz Zsuzsanna matematika, fizika
  Sándor Éva informatika, matematika
  Sántáné Udvardy Erika hittan
  Somoskői Beáta magyar nyelv és irodalom
  Stayerné Szabó Violetta történelem, hittan         
  Szabó Ferencné (Zsuzsa néni) angol nyelv
  Szmolnik Ágnes német nyelv
  Vágvölgyi Péter biológia, földrajz
  Vargáné Tőzsér Marianna angol nyelv

tanari_1.jpg

Dolgozók

                Szvetlik Ivett iskolatitkár
  Papp Henrietta gazdasági ügyintéző
  Annus Zsoltné (Detti) gazdasági ügyintéző
  Kómár Csilla adminisztrátor
  Jusztin Gábor ügyintéző
  Gazsiné Oláh Anita pedagógiai asszisztens
  Bagyinszki Anna pedagógiai asszisztens
  Szabó Istvánné (Marika néni) gyermekfelügyelő
  Darida Tibor rendszergazda
  Lazsán Dávid oktatástechnikus
  Veres Károly karbantartó
  Oravecz Tibor karbantartó
  Révfy Péter portás
  Kelemen Zoltán portás
  Szadlon Károlyné (Marika néni) takarítónő
  Baranyi Béláné (Marika néni) takarítónő
  Megyeri Katalin takarítónő
  Kardos Józsefné (Ibolya néni) takarítónő
  Zsírosné Kerekes Judit takarítónő

tanari3.jpg